Zabiegi na powiększenie biustu

Masz mały biust? Spokojnie, to problem, który dotyka wiele kobiet. Są one z tego powodu bardzo nieszczęśliwe i nic w tym dziwnego… Mały biust nie kojarzy się z czymś seksownym, nie jest uważany za atrakcyjny, a małe piersi, które nie są jędrne, wyglądają po prostu bardzo smutnie.

Wiele kobiet nosi staniki typu push-up, które mają teoretycznie powiększyć biust, ale oczywiście jest to powiększenie tylko optyczne. Jak wygląda taki stanik? Jego miseczki to praktycznie tylko gąbka lub silikonowe wkładki, które wypełniają go. Dodatkowo takie staniki odkształcają naturalny biust, bo ściskają go do góry, naciągają, a finalnie biust traci na swojej elastyczności. Co w takim razie robić? Wystarczy wybrać jeden z zabiegów na biust, gdyż są to naprawdę skuteczne sposoby na powiększenie biustu.

Zobacz Krem na Biust Frashe – pl.frashe.com

1. Terapia laserowa.
Terapia laserem na biust pozwala wzmocnić tkankę łączną, sprawia, że biust podnosi się do góry, jest wypełniony, a po zabiegu może zwiększyć się nawet o jeden rozmiar. Jak działa taki laser? Laser przesuwany jest po ciele, a jego stosowanie prowadzi do powstania mikrouszkodzeń na skórze. Ciało zaczyna więc szybko i skutecznie stymulować tkankę, dzięki temu uzyskuje się szybki i widoczny efekt podniesienia piersi. Zaraz przed i po zabiegu należy unikać słońca, więc nie można się w ogóle opalać (także na solarium), ale dla takiego efektu chyba warto się poświęcić!

2. Karboksyroterapia.
Karboksyroterapia jest zabiegiem polegającym na wstrzyknięciu po skórę CO2, czyli dwutlenku węgla. Wstrzyknięcie dwutlenku węgla po skórę sprawia, że organizm wysyła w ten region więcej tlenu, skóra staje się elastyczna, jest lepiej ukrwiona i dobrze przyjmuje różne preparaty, na przykład krem na biust Frashe. Taki zabieg nie wymaga unikania słońca, ale przez kilka dni trzeba delikatniej obchodzić się z piersiami.

3. Maseczka na piersi.
U kosmetyczki można skorzystać z profesjonalnych maseczek na twarz, ciało, a także na piersi! Taka maseczka działa jak bardzo skoncentrowany krem na biust, który głęboko odżywia skórę i nadaje jej jędrności. Po kilku zabiegach piersi są podniesione, gładkie i wyglądają o kilka lat młodziej. Z czasem wypełniają się one i ich rozmiar rośnie. Efekty maseczek mogą być podtrzymywane w domu poprzez stosowanie kremów powiększających piersi.

4. Masaż próżniowy.
Masaż próżniowy piersi to masaż wykonywany specjalną pompką do biustu. Może być wykonywany w domu, jak i u kosmetyczki, a aparaty do masażu próżniowego można zakupić w sklepach internetowych. Na piersi nakłada się nakładki, które wielkością dobierane są do naturalnego rozmiaru biustu. Następnie aparat rozpoczyna masaż próżniowy.

5. Wszczepienie tłuszczu.
Zabieg wszczepienia własnego tłuszczu to 2 w 1 – od razu wykonywana jest liposukcja i powiększenie piersi. Tłuszcz można pobrać z brzucha, pośladków, pleców, ud – czyli krótko mówiąc, z dowolnego miejsca na ciele. Z czasem tłuszcz jednak się wchłania, ale piersi mogą zostać dodatkowo uzupełnione. Taki zabieg cieszy się rosnącą popularnością.

oceń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>