Laser na pomoc

Z nadejściem lata powracają na pierwsze strony gazet pewne tematy. Jednym z nich jest oczywiście nieśmiertelna kwestia depilacji. Ludzie gorączkują się na forach, dyskutując o skuteczności jednej metody, a wadliwości drugiej. Zazwyczaj nie zdają sobie sprawy, że rozmawiają tak na prawdę o tym samym, i że w pewnym stopniu ich kłótnie są bezzasadne. Nie ma bowiem różnicy pomiędzy klasycznymi golarkami firmy A, a przedsiębiorstwa B. W pewnym, minimalnym, zakresie i owszem, ale nie co do zasady. O co więc w całym tym teatrze chodzi?

Podobne przyciąga podobne

Depilacja laserowa Gdańsk - Clinica CosmetologicaJest to stara zasada, które najpewniej sprawdza się w miłości, ale nie tylko. W problematyce usuwania nadmiernego, bądź po prostu niepożądanego, owłosienia, objawia się tym, że większość wspomnianych dyskusji oscyluje wokół jednej branży – klasycznych form depilacyjnych. A w tym miejscu należy nadmienić, że w dwudziestym pierwszym wieku, kosmetyka ma do zaoferowania zdecydowanie więcej aniżeli to, co można zobaczyć w odbiornikach naszych telewizorów. Nie ujmując niczego maszynkom do golenia, ani jednorazowym manualnym, ani zaawansowanym technologicznie elektrycznym, ale to depilacja laserowa ma największą przyszłość w tej branży. Powodują to proste rzeczy, spośród których największe znaczenie ma magiczne słowo – skuteczność.

Magia wiązek światła

Kiedy po paru dniach – a tam dniach! Bardzo często po paru godzinach – od ostatniego ‘zabiegu’ golenia, na nogach, pod pachami, czy gdziekolwiek jeszcze, pojawiają się dobrze nam znane włosy, to po zabiegu wiązkami świetlnymi, prawie w ogóle ich nie uraczymy. A mówimy jak na razie wyłącznie o jednym zabiegu. Kiedy zostanie on powtórzony, to ślad po naszym dawnym wrogu zaginie doszczętnie. Czary mary. Ktoś zapewne od razu krzyknie – ‘Ale dlaczego nie mówicie o tym, że to bardzo boli?!’. Odpowiedź jest bardzo prosta – już nie boli. Świat nieustannie truchta naprzód, również i omawiana branża. W ten sposób opracowana została nowa metoda depilacji – laser vectus. Jego główną zaletą jest to, że pozbywa się jednej z głównych wad tej metody, a więc przywołanego wcześniej bólu. Opinie dotychczasowych klientek są zgodne – zabieg jest przyjemny, bardzo komfortowy. Czy więc mamy do czynienia ze swego rodzaju rewolucją?

zobacz też: Jak wygląda depilacja laserowa?

Dobrze przeliczmy koszty

Jest jeszcze jedna sprawa, która wymaga objaśnienia. Pieniądze. W rozmowach na ten temat są one często przywoływane. Rzeczywiście – zabiegi laserowej depilacji są kosztowne, ale należy podejść do tego inaczej. Są to bowiem z reguły jednorazowe opłaty, podczas gdy dokonując zakupu klasycznych narzędzi, to przez całe życie nasze koszta drastycznie przewyższą wspomniane zabiegi. Dobrze jest więc wcześniej podliczyć całość naszych wydatków i dopiero wtedy rozsądzić, co nam się rzeczywiście bardziej opłaca. Z pełnym obrazem, będziemy dużo spokojniejsi.

Więcej informacji na portalu dermatologicznym: portaldermatologiczny.pl

5 (100%) 1 głos[ów]

Jedna odpowiedź do Laser na pomoc

  1. Maniu says:

    Usuwanie włosów za pomocą lasera to najlepszy sposób na to, żeby pozbyć się ich raz na zawsze. No, może nie raz, bo potrzebna jest seria zabiegów, ale przynajmniej mamy pewność, że w bliżej określonej przyszłości włosy odrosną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>