Czy depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze

Istnieje wiele mitów i opinii na temat depilacji jako takiej. Niektórzy uważają, że nie ma jednej, całkowicie skutecznej metody. Inni boją się samej depilacji i stawiają na golenie. Jednak golenie, choć faktycznie zupełnie bezbolesne – chyba że zdarzy się niewielki wypadek w związku z zacięciem, jednak takie sytuacje nie zdarzają się zawsze i nie są obligatoryjne – wystarcza na dwa, maksymalne trzy dni. Po tym czasie włosy są już widoczne,bo odrastają szybko i bez większych problemów. A dzięki depilacji człowiek pozbywa się nie tylko tej części włosa, którą widać – depilacja wyrywa włosy wraz z cebulkami.

depilacja brzucha

Czy depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze?

Depilacja laserowa to stosunkowo nowy rodzaj depilacji. Jednak mimo tego już podbił serca wielu kobiet na całym świecie. W dodatku jego popularność wciąż rośnie i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się kiedykolwiek odwrócić. Bo dlaczego miałoby się tak stać? Skoro coś jest dobre, skuteczne i bezbolesne – musi święcić tryumfy na rynku usług. Zwłaszcza na rynku usług kosmetycznych. W końcu kobiety zawsze chcą dla siebie i swojej urody tego, co najlepsze – bo przecież zasługują na wszystko to, co najlepsze. A depilacja laserowa to zdecydowanie najlepszy dostępny obecnie rodzaj depilacji. W końcu mowa tu o metodzie bezbolesnej i całkowicie skutecznej. Choć trzeba podkreślić, że depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze, ale nie robi tego już po pierwszym zabiegu. Po pewnym czasie zabieg trzeba powtórzyć – nawet kilkukrotnie. Jednak po takich kilku zabiegach włosy nie powinny więcej się pojawiać.

5 (100%) 1 głos[ów]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>