Depilacja laserem Vectus

          Depilacja laserowa jest to najlepsza i najbardziej efektywna technologia w dwudziestym pierwszym wieku. Jeśli chcemy usunąć owłosienie, z obojętnie jakiej części ciała to depilacja laserowa doskonale się tutaj sprawdzi. Jest to ważna kwesta jeśli weźmiemy pod uwagę pachy, samodzielne usuwanie włosów z tego wyżej wymienionego miejsca nie jest zadaniem łatwym, ponieważ jest to nierówna powierzchnia. Laser Vectus w tej kwestii sprawdza się idealnie. Włosy z tej partii ciała, likwidowane są za pomocą specjalnej wiązki lasera Vectus. Wyżej wymieniony laser dosyć głęboko, jednak oczywiście bardzo kontrolowanie oraz bezpiecznie wnika w poszczególne warstwy skóry. Niszczy on tam bardzo skutecznie całą cebulkę włosa z ciała, nawet z jej korzeniami. Efekty zabiegu są oczywiście bardzo trwałe.
          Usuniecie owłosienia z obu pach nie będzie trwało więcej niż około dwadzieścia minut. Jest to również ogromny atut tej metody. Depilacja laserem Vectus jest bardzo bezpieczna, a co ważne nieinwazyjna. Laser Vectus jest wspaniałym urządzeniem, dzięki któremu można usunąć efektywnie oraz trwale, owłosienie z każdej partii ciała i z różnych obszarów skóry. Jest to urządzenie z najnowszej technologii dwudziestego pierwszego wieku. Zadowolenie klientek jest najlepszym dowodem na to, jak działa ten właśnie laser Vectus. Laser Vectus wyposażony jest oczywiście w specjalny czytnik melaniny. Czytnik ten sprawdza automatycznie poziom melaniny i w ten sposób dobiera odpowiednie parametry względem osoby (więcej o tym tu: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku). Na podstawie tego, jaki poziom melaniny wskaże, dobierane są parametry przez kosmetologa. Wtedy laser dobiera odpowiednią moc lasera, oraz co również jest ważne, głębokość jego działania. Jest to bardzo ważne, ponieważ zapobiega to oczywiście niebezpiecznemu termicznemu poparzeniu.
          Można powiedzieć, iż ten wymieniony laser Vectus jest ,,number one” spośród wszelkich metod usuwania danego owłosienia. Wiemy, że tak naprawdę inne rodzaje likwidowania owłosienia, mają różne wady. Na przykład jedna z popularniejszych metod, czyli golenie jednorazową maszynką, podrażnia pachy w znaczny sposób. Depilacja laserowa pachy taką metodą nie jest przyjemna. Poza tym, włosy w tym miejscu również szybko odrastają po usuwaniu ich taką maszynką.
            Depilator jest kolejną metodą, którą stosują kobiety do likwidowania takiego nieestetycznego owłosienia. Urządzenie to, przede wszystkim charakteryzuje się tym, że u bardzo dużej ilości osób, pojawiają się swędzące, nieestetyczny plamy jak i również wrastające włosy. Usuwanie owłosienia poprzez na przykład wosk, również nie jest pozbawione absolutnie wad. Wręcz przeciwnie. Jest to zabieg bolesny i efekty są nietrwałe. Natomiast laser Vectus jest bardzo przyjemnym zabiegiem związanym z depilacją. Depilacja laserowa jest najlepszą metodą, jeśli chodzi o usuwanie owłosienia z wszelkich partii ciała. Laser Vectus usuwa owłosienie tak naprawdę z każdego miejsca na ciele. Wspaniale sprawdza się on przy usuwaniu owłosienia z pach, brody, okolic intymnych, nóg, brzucha oraz wielu innych miejsc, na których pojawiają się włosy. Również ręce można wydepilować laserem Vectus. Jest on bezpieczny dla ciała człowieka, więc dlatego może on być stosowany wszędzie i nie w tym względzie żadnego niebezpieczeństwa. Krok po kroku, kosmetolog tłumaczy zasady przeprowadzanego zabiegu. Każdy etap jest w pełni kontrolowany przez specjalistę. Zabieg wykonywany jest oczywiście w bardzo sterylnych a także i czystych warunkach. Warto wiedzieć, iż z zabiegu laserem Vectus mogą oczywiście skorzystać kobiety oraz mężczyźni.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

5 (100%) 4 głos[ów]

5 Odpowiedzi do Depilacja laserem Vectus

 1. Margolka99 says:

  chyba się zdecyduję.. za miesiąc wyjeżdżamy z narzeczonym do Włoch, chciałabym mieć gładkie ciało i nie musieć się martwić o owłosienie. W sumie trochę mam odłożone. Może to nie głupi pomysł : D

 2. YOLOLOY says:

  ostatnio zdecydowałem się usunąć owłosienie pod pachami. Niektórzy się dziwili, ale mi chodzi głownie o higienę.

 3. IGNA0 says:

  wow! serio jest bezbolesny??? a to ciekawe :) może się zdecyduję!

 4. Paweł says:

  na chcę sobie usunąć włosy z pleców – trochę ich jest. Myślicie, że na takie przypadki jak ja to też działa?

 5. GOCHA77 says:

  miałam ten zabieg wykonywany pół roku temu, bo bałam się że wyskoczą mi krostki jak będę robić zabieg w okresie letnim. Ale okazuje się, że nic takiego mi nie grozi, zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Cudo po prostu. A nogi gładkie i nie muszę się stresować, że mam nie ogolone nogi :) polecam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>