Zioła powiększające biust

Naturalnie duży biust to szczęście, którym nie mogą pochwalić się wszystkie kobiety. Niestety, ale wiele kobiet ma mały biust, który nie jest uważany ze seksowny. Kobiety od setek lat sięgają po różne sposoby na powiększenie piersi. Przykładem są różna zioła. Ziołolecznictwo jest stosowane od początków ludzkich dziejów, nic dziwnego, że nasi przodkowie zainteresowali się także działaniem ziół na rozmiar kobiecych piersi. Co więcej, wiele z ziół ma potwierdzone badaniami działanie.

Zioła na większy biust
Zioła na powiększenie biustu można stosować w formie naparów lub ziołowych tabletek. Są one także składnikami wielu kosmetyków, dzięki nim krem na biust działa lepiej.

1. Kozieradka.
Kozieradka wpływa na syntezę hormonów anabolicznych, w tym estrogenów. Jest ona polecana do stosowania u kobiet, które nie mają wystarczająco wysokiego poziomu estrogenów.

2. Koper włoski.
Koper włoski, znany także jak fenkuł, jest rośliną, która może być spożywana codziennie w sałatkach i innych daniach. W badaniach, które przeprowadzone zostały na zwierzętach, udowodniono, że wpływa on na rozwój gruczołów piersiowych. To zioło wpływa na podniesienie poziomu prolaktyny.

3. Czarnuszka.
Czarnuszka tradycyjne była wykorzystywana przez kobiety jako środek wspomagający produkcję mleka po porodzie. Podnosi ona poziom prolaktyny w ciele. Może być stosowana także jako dodatek do różnych dań.

4. Palma sabalowa.
Palna sabalowa, znana także jako saw palmetto, ma owoce, które hamują wydzielanie testosteronu i podnoszą poziom estrogenów w organizmie. Polecana jest dla kobiet, które mają problemy z płodnością.

5. Dziki pochrzyn.
Dziki pochrzyn, znany także jako wild yam, to zioło, które działa podobnie do progesteronu. Regularnie stosowany poprawia stan skóry na piersiach, nadaje jej elastyczności i jędrności.

Kremy na biust z naturalnymi wyciągami
Zioła przyjmowanie doustnie to nie jedyne sposoby na powiększenie biustu, są one bowiem stosowane także w różnych kremach i olejkach. Przykładem takiego kosmetyku jest krem na biust Frashe, który składa się z naturalnych wyciągów, które są zamknięte w formie jednego, wygodnego produktu.

Krem na biust powinien być nakładany dwa razy dziennie i jest on doskonałym uzupełnieniem terapii ziołowej. Wpływa bezpośrednio i pozytywnie na wygląd piersi, sprawiając, że stają się one miękkie, elastyczne i napięte.

Jak stosować zioła, aby dały efekt?
Kuracja ziołowa powinna zostać skonsultowana z lekarzem rodzinnym. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, jakie leki przyjmuje stale, gdyż niektóre zioła mogą z nimi kolidować i prowadzić do różnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Niektóre zioła z reguły nie powodują alergii, ale warto zacząć pić je powoli i w mniejszych dawkach.

Zioła należy pić regularnie, raz lub dwa razy dziennie i nie powinno przekraczać się zalecanej dziennej dawki.

Kuracja ziołowa jest skuteczna, jednak nigdy nie da spektakularnych efektów. Dzięki piciu ziół oraz używaniu kremów można liczyć na powiększenie piersi o rozmiar lub dwa, jednak nigdy nie będą one większe o cztery lub pięć rozmiarów. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki operacji plastycznej.

Zobacz też: http://kremnabiust.pl/biust/ziola-powiekszanie-piersi/

oceń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 1