Depilacja Laserowa Gdynia – Szybkie usuwanie owłosienia laserem

Usuwanie owłosienia jest czynnością żmudną, którą – by zachować idealnie gładkie ciało – należy regularnie powtarzać. Nic więc dziwnego, iż coraz częściej poszukujemy rozwiązań pomocnych w trwałej depilacji. Najlepszą ku temu metodą jest laser.

Jak działa laser?

Działanie lasera opiera się na fototermolizie selektywnej. Światło emitowane przez jego głowicę wnika w skórę, absorbowane jest tam przez łodygę włosa i znajdującą się w niej aktywną melaninę. Wówczas, komórki macierzyste mieszka włosowego zostają uszkodzone, włos zniszczony i nie odrasta. Podczas takiego usuwania zbędnego owłosienia istotne jest to, iż światło, jakie emituje laser przenika jedynie do mieszków włosowych, nie uszkadzając innych fragmentów skóry. Skuteczność takiej epilacji jest więc wysoka, a włoski, które mogą ewentualnie odrosnąć, są zdecydowanie jaśniejsze i bardzo cienkie, co sprawia, że są niemal niewidoczne.

depilacja nóg - vectus

Zalety depilacji laserowej

Nowoczesna depilacja laserowa posiada wiele zalet. Jest szybka, skuteczna, gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także minimalizuje ryzyko odrastania włosków. W związku z mniejszą ilością włosów na ciele ograniczona zostaje również potliwość i liczba infekcji. Dzięki temu, laser uznawany jest za najlepsze narzędzie do trwałej depilacji. Sam sprzęt również jest bardzo bezpieczny. Łatwo można dostosować wszelkie jego parametry i na bieżąco je korygować. Możliwe jest również śledzenie – w czasie rzeczywistym – poziomu melaniny w poszczególnych obszarach skóry. Zapewnia to nowoczesny czytnik lasera, który wystarczy przyłożyć do skóry, a odczyt poziomu melaniny jest natychmiastowy. Dzięki temu depilacja możliwa jest nawet po dwóch tygodniach od opalania, bez ryzyka poparzenia.

Ponadto, jedną z głównych zalet laserowej depilacji jest fakt, iż jest ona bezbolesna, gdyż głowica urządzenia posiada właściwości chłodzące. Chłodzenie takie odbywa się zarówno podczas emisji światła, przed, jak i po niej. Nowatorskim rozwiązaniem, jakie zastosowano w urządzeniu, jest również wykorzystywanie odbitych wiązek światła. Głowica wyposażona jest też w technologię umożliwiającą dobór poziomu mocy do odczuwanego przez pacjenta ciepła.

Efekty depilacji laserowej

Jedną z najważniejszych zalet laserowego usuwania owłosienia są jednak jego efekty. Widoczne są one już po jednym zabiegu. Aby efekt był najlepszy, warto jednak zdecydować się na serię takich zabiegów, które sprawią, iż niechciane owłosienia całkowicie zniknie z wybranych obszarów ciała. Uczucie dyskomfortu, związane z częstą depilacją innymi sposobami, znika więc bezpowrotnie.

Kiedy zastosować laser?

Jak można zauważyć, depilację laserem warto zastosować gdy chcemy:

 • pozbyć się zbędnego owłosienia szybko i na zawsze,
 • wyeliminować dyskomfort związany z pojawianiem się nowych włosów,
 • ograniczyć ryzyko infekcji,
 • zmniejszyć potliwość.

Ponadto, laserowe usuwanie owłosienia zastosować można niemal na całe ciało. Najlepiej jednak sprawdzi się na takich obszarach jak twarz, kark, szyja, ręce, plecy, brzuch, bikini, pośladki oraz nogi.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Więcej o tym zabiegu przeczytasz tutaj – https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Depilacja laserowa posiada wiele zalet związanych z jej wykonaniem, a przede wszystkim gwarantuje doskonałe i długotrwałe efekty. Warto więc wybrać laser i cieszyć się gładkim ciałem, bez nieestetycznych, twardych włosów, które szybko odrastają. Wybór lasera jest więc najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie chcą tracić czasu i pieniędzy na depilację woskiem czy depilatorem. Mimo, iż jednorazowy koszt lasera jest wyższy, niż tradycyjnych metod depilacji, warto go ponieść, gdyż w dłuższym okresie czasu zdecydowanie się zwraca.

5 (100%) 12 głos[ów]

7 Odpowiedzi do Depilacja Laserowa Gdynia – Szybkie usuwanie owłosienia laserem

 1. Kajka pisze:

  Czy te światło lasera jest takie ważne? Bo czytałam coś o tym ale nigdzie dokładnie nie jest wyjaśnione. Czy moze uczulać?

 2. kornela pisze:

  Kajka, najlepiej udaj się na darmową konsultację. Dowiesz się o wszelakich przeciwwskazaniach do depilacji.

 3. orthalis pisze:

  Dotychczas uważałam, że depilacja laserowa to jest dla jakiś bogaczy. Teraz widzę, że stał się to bardziej przystępny zabieg.

 4. Weronika pisze:

  Ponoć ten laser do depilacji Vectus ma czytnik melatoniny. Czyli za każdym razem dostosowuje moc lasera przez co nie jest tak szkodliwy oraz mniej bolesny.

 5. happy pisze:

  Sama w zeszłym roku temu miałam problem z zapaleniem mieszków włosowych na nogach – nabawiłam się tego dzięki depilacji woskiem. Byłam ostatnio na ostatniej – szóstej wizycie w Clinica Cosmetologica w Gdynia i moje nogi są zdrowe i gładziutkie 🙂

 6. beatrice pisze:

  Z tego co słyszałam to zabieg depilacji, a także inne zabiegi można brać na raty? Ktoś coś wie? Jeżeli to plotki to czy mógłby ktoś je rozwiać?

 7. zadowolona pisze:

  Warto zapoznać się z przeciwwskazaniami do depilacji laserem albo dopytać się na konsultacji. Ja nie wiedziałam, że nie można się wcześniej opalać, więc musiałam poczekać kilka tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 23 = 28